אתגר זימון האהבה הגדול יוצא לדרך

מחפשת את אהבת חייך? זה המקום עבורך

10 תזכורות מוטיבציה לבעלות עסקים דרימריות

Bliss Blog

עשרת תזכורות המוטיבציה שלי מוקדשות לאחיותיי לעולם העסקי-נשי.

דברים שאת רוצה לשנן אם את בעלת עסק ודרימרית:

 

  1. אם את הראשונה או היחידה בסביבה קרובה שלך שרוצה הרבה ובדרך קצת אחרת, את תראי גבות מורמות, את תתקלי במשפטי הנחתה לקרקע כמו ממשהו בסגנון של ״את קצת מגזימה, חשוב להיות גם מציאותית״. שימי על MUTE את כל מי שלא נמצא במקום שאת רוצה להגיע אליו.

  2. קוד השפע שלך טמון כבר בסיפור חייך. כל הקורסים שתעשי חשובים כדי להשחיז לך את היכולות ובעיקר את הביטחון אבל בסוף, הייחוד שלך בעולם העסקי טמון באיכויות הנשמתיות שלך, אז אין לך מה לחפש בידול, את כבר מבודלת, יש לך רק לאפשר לחלקים הכי טבעיים שבך, אלו שאת לא לגמרי סגורה עליהם וקצת ניסית להסתיר לפעמים – לצאת לאור.

  3. תזכרי שכסף הוא תוצר לוואי, הוא לא הסיבה שלשמה הכל קורה. הוא תוצר לוואי מופלא ומבורך אבל עדיין, תגובה מהחיים למה שהענקת ולהתרחבות שסיפקת.

  4. אז בכל פעם שאת רוצה עוד ממנו, שאלי את עצמך, מה עוד את יכולה להעניק ואיך את יכולה להגביר את האיכות כדי לייצר את תגובת השרשרת הזו. זהירות: זה ממכר וייתכן שזה יעלה לך בכמה כרטיסי טיסה. מנסיון. אבל מישהו חייב לשלם את המחיר, וכדאי שזה יהיה כרטיס האשראי.

  5. יש מגיפת אובר צניעות שמתפשטת, ויש הרבה שנשים נדבקות בה באופן מיוחד. מילים כמו: "יש אלף כמוני", "מעדיפה להישאר קטנה", "מפחדת לעבור לעוסק מורשה", "להישאר מתחת לראדר" וכל חבריהם צריכים להימחק לך מהלקסיקון כי הם שקרים. שקרים שמצטברים לתסכול ויבוא יום שאת תגידי את האמת אז בואי נקצר את הדרך ונחליט שהיום זה היום.

  6. ובהמשך ישיר: תרצי תמיד עוד. עוד הצלחה, עוד השפעה, עוד ריגוש, עוד כסף. בלי להתנצל, יש עוד עבורך ואת אמורה לרצות אותו. לא צריך להגיע לצמא כבד כדי למזוג מים.

  7. כסף לא בשימוש זה כסף מבוזבז, כסף אנמי שהולך ומאבד את החיות שלו. תרשי לעצמך לייצר, לצבור סכום מסוים שמספיק להשקעה, להשקיע ואז ללכת לייצר עוד. אל תפחדי לשחק איתו קצת, כי הוא כמו ילד, משחקים משאירים אותו שמח.

  8. לא נועדת למכור את דקות חייך עבור שטרות. נועד להכפיל ולמנף את הידע ואת היכולות שלך כדי שתוכלי לחיות חיים שיש בהם הרבה רגעי משמעות עם אנשים אהובים. אז תחליטי על מוצר או שירות שעומדים למכירה ולא קוראים להם זמן.

  9. אל תפחדי לגדול ולגייס עובדים. נכון, יהיו אנשים שתצטרכי להראות להם את היציאה אבל כשהעסק מפרנס עוד אנשים, הוא מואר אפילו יותר ותמיד ייכנסו יותר מכירות שיספיקו לכולם. ככה היקום עובד, הוא ממלא חללים, אז בני לך אחד מרווח.
  10. תסכול מניע אותנו אם משתמשים בו נכון. תהפכי אותו לדלק שלך ואל תעצרי עד שתגיעי ליעד, אולי חוץ מעצירה לכוס יין או קפה איכותי, אלי עצירות מבורכות שמזכירות לך אותך.

ואחרון –
תמיד תצעדי עוד צעד קדימה, את לא יכולה לטעות. כל צעד עדיף על עמידה ספקנית במקום שרק תגביר את קול השדים שבראש.

נועדת לכל מה שהלב שלך רוצה

כל הידע שלי, אצלך במייל

אם יש לך תשוקה בוערת להשפיע, להעניק ת המתנה הייחודית שלך לעולם ולקבל את התגמול וההכרה שבאמת מגיעים לך – הצטרפי אל רשימת התפוצה שלי.

Hi There!

אני לירז רון פבין

המייסדת של שיטת בליס בע״מ.
את בליס הקמתי לפני 11 שנים, ידעתי שאני טובה ושאני יכולה להשפיע ולשנות, אבל הגשר הזה, ביני לבין הלקוחות האמיתיות שלי, היה מאתגר במיוחד. היום, ברמה העסקית, החברה שהקמתי עברה כל חלום שהיה לי, כלכלית ורגשית.
אני אלמד אותך איך לעשות את כל זה, כי אני יודעת בדיוק איך זה מרגיש.

עכשיו בפודקאסט

Scroll to Top

צריכה עזרה?
דברי איתנו

אפשר:

או השאירי פרטים: